KONST / Litografier / Färglitografi 12868030
nr 1286 8030
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Signerad, Östermalmhallen. Motivet: 38x53 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
måndag 4 november 2019
kl 20:10:08
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö